АПІПРЕПАРАТИ

 Немає жодної галузі медицини, в якій би не застосовувалися продукти бджільництва — апіпрепарати. Препарати з бджолопродуктів, що включають мед, маточне молочко, бджолине обніжжя, прополіс, квітковий пилок, використовуються для профілактики й оздоровлення організму, недопущення розвитку тяжких захворювань.

Продукція бджільництва — потужний засіб профілактики захворювань, подарований самою природою.
В магазинах «ПАСІКА».можна придбати натуральні апі-препарати українських виробників на основі корисних продуктів бджільництва та фітокомпозицій без втрати їх цінних біологічних якостей від українських компаній «Апіпродукт» і ТМ «Медок»  — Вся продукція сертифікована.

 

Переглянути перелік всіх апі-фітопрепаратів, які можна придбати в магазинах «ПАСІКА», а також їх фото і опис та цілющі властивості, зручно на нашому сайті https://pasika-medova.yolasite.com/3.php

ПЕРГА БДЖОЛИНА

Бджолиний хліб (перга) – законсервований медово-ферментною сумішшю квітковий пилок – обніжка, складений та утрамбований бджолами у стільники, що пройшов процес пророщування пилкових зерен та законсервований молочнокислим бродінням. Цей тип молочнокислої ферментації схожий на той, що застосовують при виготовленні йогуртів та інших молочнокислих продуктів. Сахароза перетворюється в моносахариди, а потім в молочну кислоту, збільшується вміст вітаміну К, вітамінів групи В. 

Весь процес дозрівання перги у вулику триває близько двох тижнів. При цьому бджоли мед підігрівають до 34-35 0 С, прибираючи зайву вологу, наповнюють антимікробними присадками (ферментом інгібіном), виділяють перекис водню з глюкози, що створює нестерпні умові для мікробів. Пилок піддається молочнокислому бродінню, пилкові зерна проростають та сировина перетворюється у високо-живильну білково-ліпідно-вітамінну бджолину їжу – пергу (бджолиний хліб). Водночас прополісова «штукатурка» вулика виділяє феноли, ефірні олії, що створюють «газову камеру», і якій гинуть усі мікроорганізми. Отже, перга є похідним від меду, квіткового пилку та прополісу. Для людського організму вживання перги може бути розглянуто в якості харчової добавки завдяки вмісту поживних речовин. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі. Пергу можна застосовувати як дієтичний продукт, багатий на білкові речовини, вуглеводи, вітаміни та мікроелементи.  Харчова цінність перги у 3 рази вище пилку. Калорійність перги на 100 г – 200 ккал.

Цей подарований природою збалансований комплекс вітамінів та амінокислот ідеально підходить більшості людей та засвоюється організмом на 100%. У складі перги виявлено білки, вуглеводи, вітаміни, 16 амінокислот та 13 жирних амінокислот, серед яких незамінні. А за складом вітамінів вона може змагатися з найдорожчими та якісними вітамінними комплексами, що продаються в аптеці. У складі перги вітаміни А, В1 та В2, В6, D, С, Е, Р, а також калій, кальцій, магній, залізо, цинк, натрій та інші мінеральні речовини.


 Компанія «Апіпродукт» пропонує унікальний живий «Бджолиний хліб» найвищої якості, який витримав правильне дозрівання, висушений, не піддавався замороженню, очищений, без включень воску, молі та бджолиних «сорочок». Перга від компанії «Апіпродукт» ізольована від вологи спеціальною упаковкою, що допомагає зберегти такі вітаміни як РР, С, Р та групу вітамінів В. Упаковка також не є прозорою, що допомагає зберегти вітаміни В1, В12, С, Р, К, котрі «бояться» світла.

 Перга містить в ідеальному співвідношенні калій, магній та кальцій у зв’язаному виді, тому вони добре засвоюються організмом на відміну від синтетичних аналогів. Кальцій завжди знаходиться у взаємодії з фосфором, а відповідає за їх рівновагу в крові вітамін Д. Якщо їх співвідношення порушується, то кальцій береться з кісток. Якщо кальцію мало в організмі, то він може заміщатися стронцієм, оскільки їх молекулярні структури схожі. Але молекулярна решітка стронцію більша, ніж у кальцію. Звідси й з’являються зміни в кістках – «нарости», «ущільнення», «шишки». Магній забезпечує всмоктування кальцію. Калій регулює процес проникнення поживних речовин через клітинні мембрани; сприяє стабілізації кров’яного тиску. Його дефіцит приводить до порушення процесів збудження та гальмування в корі головного мозку. 

Як вживати пергу

 Бджолина перга гіпоалергенна, її можна приймати щоденно протягом усього свого життя – так роблять багато бджолярів і вирізняються відмінним самопочуттям! Профілактичною дозою буде по 1-2 грама (5-7 штук) три рази на день. Збільшувати цю дозу можна в періоди загострення хвороб або при вірусних атаках. Вживати пергу найкраще за 20-30 хвилин до їжі, але якщо відчуваєте важкість у шлунку, то не вживайте натще, а приймайте через годину після їжі. 

Цілющі властивості перги бджолиної

 

- вітамінізований легкозасвоюваний комплекс на кожен день;
- тонізує організм та забезпечує енергією для життєдіяльності, покращує обмінні процеси і загальний стан організму;
- покращує апетит, при цьому можна розраховувати на здорове схуднення. Є чудовим джерелом поліненасичених жирних кислот;
- сприяє повному зникненню застарілого болю у шлунку, кишечнику та печінці.
- відновлює та нормалізує корисну мікрофлору кишечника, ефективна при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту та дисбактеріозі.
- очищує кров, нормалізує концентрацію холестерину;
- завдяки вмісту каротиноїдів сприяє покращенню зору, знімає втому очей;
- нормалізує кров’яний тиск, покращує роботу серцевого м’яза, наповнює серцевий м’яз калієм, судини стають більш еластичними, розсмоктуються бляшки;
- зменшує співвідношення глюкози в крові, покращує роботу підшлункової залози.

Перга «бджолиний хліб» – це унікальний продукт, виробляється бджолами в обмеженій кількості. Пергу неможливо штучно культивувати чи підробити. 

Зріла перга при оптимальному температурному режимі може зберігатися роками, майже не втрачаючи своїх поживних і цілющих властивостей. 

 

Переглянути перелік всіх бджолопродуктів, які можна придбати в магазинах «ПАСІКА», а також їх фото і опис та цілющі властивості, зручно на  нашому сайті https://pasika-medova.yolasite.com/2.php

Немає коментарів:

Дописати коментар

ЯК ЗБЕРІГАТИ МЕД

 У магазинах «Пасіка» мед  завжди добрий і тільки натуральний — отриманий трудівницями-бджолами з нектару квітів. Оскільки мед на базарах до...